Werkgroepen

Secretariaat

De werkgroep secretariaat staat in voor o.a.:

  • Het lidmaatschap
  • Kledij
  • Subsidies
  • Contracten
  • Verzekeringen
  • Vragen over de club

De werkgroep wordt geleid door Mario Wauters.

Contact: secretariaat@asrieme.be

Logistiek

De werkgroep logistiek staat in voor o.a.:

  • Het materiaal
  • Beheer van gebouwen en structuren

De werkgroep wordt geleid door Dirk Balcaen

Contact: logistiek@asrieme.be

Communicatie

De werkgroep communicatie staat in voor o.a.:

  • Webteam
  • Mailings, drukwerk
  • Informatieverstrekkers
  • Huisstijl
  • Publiciteit

De werkgroep wordt geleid door Mario Wauters

Contact: communicatie@asrieme.be

Financiën

De werkgroep financiën staat in voor o.a.:

  • De boekhouding
  • Betalingen
  • Jaarlijkse budgettering
  • Investeringen
  • Sponsoring

De werkgroep wordt geleid door Luc Rondas

Contact: financien@asrieme.be

Sport

De werkgroep sport staat in voor o.a.:

  • Het sportieve gebeuren binnen de club (plannen en organiseren van wedstrijden)
  • Trainingen
  • Trainers
  • Jury
  • Medische aangelegenheden
  • Premiestelsels, klassementen

De werkgroep wordt geleid door Xavier Rondas.

Contact: sport@asrieme.be

Evenementen

De werkgroep evenementen staat in voor o.a.:

  • Extra-sportieve evenementen (catering: eetfestijnen, kantine, …)
  • Jeugdzaken: sportkampen, jeugdstage, …

De werkgroep wordt geleid door Thomas Bostyn/Bart Van Herreweghe (Extra-sportieve) en Liesbet Timmermans (jeugdzaken).

Contact: evenementen@asrieme.be of jeugdzaken@asrieme.be

Volgende activiteiten

Er zijn momenteel geen activiteiten gepland...

Bedankt sponsors