Juniore Flore Vergote kwam in actie met de kogel en aan de hoogspringstand. Ze klaarde een PR van 8.13m met de kogel en evenaarde haar PR hoog met 1.40m.
1 week na haar zilveren plak op het PK korte cross was het opnieuw raak voor Anna Sevryugina. Na 4.54.92 min. zat haar wedstrijd 1500m er al op. Dit was een verbetering van haar PR met 14s, exact de tijd die trainer Marnix voorspeld had. Het leverde haar een bronzen plak op. Een 4e stek was er voor Jelke De Pape op de 60m horden in een seizoensbeste van 10.15s.
2 masters voor het kortste spurtnummer. Tine Ghyselen klokte een puike 9.23s. Voor Cathy Vincent stopte de klok na 14.44s.
Master, Christine De Roose, klaarde de 3000m in een PR van 13.15.14 min.. Sterk werk! Nog een master, Petra Bruggeman stootte haar kogel naar 7.81m. Ook Cathy Vincent was hier actief, met 6.65m en een PR als resultaat.
Proficiat aan atleten en trainers!
Met dank aan de vele supporters!