Flanders cup in Huizingen op zaterdag 5/7 3 RIEM-atleten namen deel aan deze wedstrijd. Allen kwamen in actie in het naprogramma. Thimon Van Herrewege koos voor de 800m en liep een sterke wedstrijd. Met zijn tijd van 1.55.69 min. bleef hij iets meer dan 1 sec. verwijderd van zijn PR. Scholier Louis Van Daele is aan een bijzonder sterk seizoen bezig nadat hij eerder al de 4min-grens doorbrak op de 1500m. Dit keer koos hij voor de 800m. Hij bracht zijn PR op 1.57.42 min.. Bij de dames was Jolien Van Hoorebeke actief op de 1500m. Ze won haar reeks in 4.44.20 min..

Rosine Wallez meeting in Oudenaarde op zondag 6/7/25 Anna Sevryugina won de 400m in een tijd van 1.04.03 min.. Op de 2000m werd Ruud Naudts 4e master in 6.10.86 min..

meeting in Ninove – woe. 9/07 4 atleten trokken op woensdagavond naar deze meeting. Cadet Thor Van Acker werd 4e bij het speerwerpen en lukte een mooie 36.14m. Master Petra Bruggeman koos voor de baanronde die ze afsloot in een sterke 1.01.76 min.. Hiermee komt ze in de voorlopige ranglijst van 2025 bij de masters W40 op de 2e stek. Ook dochter en scholiere Janne Vergote ging van start op de 400m. Ze liep naar een nieuw PR outdoor van 56.43s. Slechts 1 scholiere liep dit seizoen al een snellere tijd. Nog een scholiere, Flore De Rijcke, werd 2e bij het kogestoten. Ze stootte de 3kg 8.51m ver.

Guldensporenmeeting in Kortrijk – za. 12/7 3 atleten namen deel aan de internationale meeting in Kortrijk. Ze kozen allen voor de 800m. Eerste RIEM-atleet in actie was Anton De Baets. Met een PR van 1.58 min. dat hij 8 jaar geleden lukte, stond hij gemotiveerd aan de start, vastberaden om zijn PR bij te stellen. Al vrij snel liep hij aan de leiding om die niet meer af te staan. De speaker had het enthousiast over zijn ‘lange foulé’ die hij tot het einde wist vol te houden. Zijn nieuw PR: 1.55.59 min.. 2 reeksen laten zagen we Thimon Van Herrewege aan het werk. Hij knokte zich naar een tijd van 1.56.10 min.. Bij de dames verdedigde Anna Sevryugina onze clubkleuren. Ze nestelde zich in een achtervolgend groepje en wist haar tempo vol te houden tot het einde. Dit resulteerde in een tijd van 2.21.69 min., minder dan een sec. boven haar PR.

Proficiat aan atleten en trainers en met dank aan de vele supporters!